oktober, 2022
za29okt09:00za16:00Her-Certificering Rescue1-daagse hercertificering - Schaijk (Brabant)
Cursus

Her-Certificering
Je kunt geen boeking meer plaatsen voor deze cursus/workshop. Wil je toch graag meedoen aan deze cursus, neem dan contact op met [email protected] voor de mogelijkheden.
Cursusdetails
HER-CERTIFICEREN – jaarlijks De hercertificering betreft – Rescue Training – 1 dag Met collega’s van andere organisaties oefenen van reddings-scenario’s. Een kunst die je nooit nodig wil hebben maar des te belangrijker
Cursusdetails
HER-CERTIFICEREN – jaarlijks
De hercertificering betreft
– Rescue Training – 1 dag
Met collega’s van andere organisaties oefenen van reddings-scenario’s. Een kunst die je nooit nodig wil hebben maar des te belangrijker om te oefenen. Noodzakelijk parate kennis van handelingen en procedures zoals beschreven in het RIE plan.
Onderstaande documenten dienen daarom opgesteld en bijgehouden te worden, voor planning en borging.
– Draaiboek boomklim activiteit (Operationele procedures)
– Risico Inventarisatie & Evaluatie boomklim activiteiten
– Logboek boomklimmen
– Logboek klimmaterialen
– Keuring klimmateriaal
– Keuring bomen
– Documentatie van verzekering
Zelf meenemen: PBM+ Klimmaterialen
De deelname-informatie ontvang je ± een week voor aanvang,
met daarin oa aanvang-locatie, -tijden, kleding-advies en wat handig is mee te nemen zodat je goed voorbereid op pad kunt gaan.
Deze mooie locatie, Hartje Groen, ligt in het natuurgebied de Maashorst en heeft voorzieningen voor overnachting (kamperen, hutje).
Dit is exclusief en graag zelf reserveren via Charme-Camping Hartje Groen.
Tijd
(Zaterdag) 09:00 - 16:00
Locatie
Schaijk - Brabant